İkinci El Tag Heuer Saat Alım Satım / Alan Yerler

İkinci El ve Sıfır Satmak İstiyorum Dediniz Tüm Tag Heuer ve Üst Grup Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız. Bizimle İletişime Geçerek Teklif Alabilirsiniz.

Tel : 0212 441 55 09 – 0216 518 00 30  Gsm : 0532 701 78 03

Tag Saat Modelleri: Carrera, Aquaracer, Formula 1, Monaco, Connected, Link, Kirium, Slr, Silverstone.İkinci El Tag Heuer Saat Alanlar

İkinci el Tag Heuer saat alım satım Piyasasında TAG Heuer firması 1860 yılında Edouard Heuer tarafından kurulmuştur. Edouard Heuer firmayı kurduğu zaman üniversite öğrencisi idi. Bu markada saat konusunda büyük ve köklü firmaların bulunduğu İsviçre’de kurulmuştur.  TAG Heuer sportif müsabakalarda ve değişik organizasyonlarda sponsorluk çalışmaları ile marka bilinirliğini artırma çalışmaları yapmaktadır. Özellikle Formula 1 ve diğer sportif etkinliklere ciddi reklam yatırımları yaparak araba yarışı tutkunlarının gönlünü çelmiştir.

2.El TAG Heuer kol saati alanlar işini yapan kişiler bu işi bir hobi olarak yapmaktadır. Hobi ve koleksiyon amaçlı saat alım satım işlerini yapanların sayıları gün geçtikçe artmış vaziyettedir. TAG Heuer yapmış olduğu tasarımlar ve geliştirdiği teknolojiler ile sektörde ilklere imza atmıştır. Özellikle saniyenin altındaki zaman dilimlerinin ölçülmesinde etkili olan modeller sayesinde 1 salisenin bile önemli olduğu durumlar için tercih edilmektedirler.

TAG Heuer deyince akla kaliteli ve dayanıklı ve sportif saat modelleri gelmektedir. TAG Heuer marka yeni saat satan yerlerin yanı sıra az da olsa İkinci el TAG Heuer alan yerler vardır.  Zaman zaman TAG Heuer saatlerini yenileriyle takas etmek isteyenler olabilmektedir. Böyle durumlarda alıp satacakları, takas yapacakları yerlerin olması gerekmektedir. Bu açığı gören yatırımcılar bu işe koyulmuşlardır. Böyle olunca da ortaya markalı saatler için ikinci el piyasası ortaya çıkmıştır.

TAG Heuer saat severleri yeni ve eski TAG Heuer ’lar ile buluşturan bu kişilerin çoğu da TAG Heuer saat severlerdir. “İkinci el TAG Heuer saat satmak istiyorum” diye gelen kişilerden çoğu ile ileriye dönük dostluklar kurmaktadırlar. TAG Heuer kullananların arasında her kesimden ve her cinsiyetten insanlar vardır. Her cinsiyetten yani kadın erkek herkesin ilgi duyduğu TAG Heuer saatleri daha çok elit kesime hitap etmektedir. Müşteri portföyleri genellikle belli gelir seviyesinin üstündeki insanlardır. Bazen “ikinci el TAG Heuer bayan kol saatimi nasıl satarım” diye gelen bayanlarında olması neticesinde güvenli ve güvenilir ortamların olduğu ikinci el saat piyasası oluşmaktadır. İkinci el TAG Heuer saat kimler alır herkesin alıp kullanabileceği gibi bu işi yapan yani ikinci el saat alıp satan yerler bu işi yapmaktadır.

Etiketler:

İkinci El Tag Heuer Saat Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. İzzet dedi ki:

  Tag huer CARRERA SATIMI SATMAK ISTIYORUM FIYAT ALABILIRMIYIM 05511714151

  1. Asır Saat dedi ki:

   Merhaba izzet Bey
   Tag Heuer saatiniz ile alakalı email gönderilmiştir. iyi günler dilerim.

 2. Greggrer dedi ki:

  Спасибо

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Спасибо Greggrer

 3. Greggrer dedi ki:

  Хорошая статья


Sayfa başına git