İkinci El Graham Kol Saati Alım Satım

Graham & Tüm Lüks Marka Kol Saatlerinizi Nakit Olarak En İyi Fiyatlarla Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Saatler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Tel : 0212 441 55 09 – 0216 518 00 30  Gsm : 0532 701 78 03Graham Saat Modelleri : Chronofighter, Silverstone, Swordfish,Silverstone RS, Chronofighter 1695, Prodive.

İkinci El Graham Saat Alan Yerler

Genellikle ikinci el Graham saat alan yerler bu işi yani alım ve satım işini yapmaktadırlar. Graham markasının kuruluşu 1695 yılına kadar uzanmaktadır. George Graham tarafından İngiltere’de kurulan marka o zaman modern üretim tekniklerinden yoksundur. O hali ile o zamanın şartlarında üretilen saatler dakikliği ile çağının önemli icatları arasında yer almıştır. George Graham mekanik saatlerin ilk tasarlayıcısı yani babası olarak da anılmaktadır.

ikinci el Graham bayan kol saatimi nasıl satarım diye gelen koleksiyoncular bile vardır. Graham marka saatlerin üretimi başlarda el işçiliği ile yapılmakta idi. O zamanlar sınırlı sayıda ürün üretilmekte idi. O zamandan günümüze kadar kendisini geliştiren ve birçok ödül alan marka günümüzde her şeyi ile modern üretim tesislerinde üretilmektedir. “İkinci el sertfikasız Graham kol saati satmak istiyorum” diye gelenler olduğu gibi yeni bir saat alma düşüncesi ile de gelenler olmaktadır.

Pahalı ve kaliteli saat anlayışını göstermek için en ince ayrıntısına kadar titizlikle üretilen saatler dünyanın dört bir tarafındaki saat severlerin ve koleksiyoncuların beğenisine sunulmaktadır.  Pahalı ve kaliteli saat modelleri ile kolları süsleyen Graham saatleri her zaman tercih edilen ve aranan marka olmuştur. Özellikle köklü bir marka oluşu koleksiyoncuların tercih etmesinde etkili olmaktadır. Birinci el piyasasının yanı sıra ikinci el piyasası da oluşmuş vaziyettedir. 2.el Graham kol saati alım satım işini yapanlar aslında markanın tanınırlığını ve marka değerini parlatmaktadırlar.  Daha önce alarak sahip Graham saatlerini yenileriyle takas etmek isteyenler arasında zengini, fakiri, kadını, erkeği her türlü insan bulunmaktadır.  Sıfır yeni Graham saat kimler alır kimler satar akıla soru işaretleri gelebilir. Her gelir seviyesinden ve kültürden Graham saat sever hem de saat koleksiyoncusu ikinci el Graham alıp satmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git