İkinci El Maurice Lacroix Saat Alan Yerler

İkinci El & Sıfır Maurice Lacroix Saatlerinizi En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Almaktayız. Satmak İstediğiniz Tüm Maurice Lacroix Saat Modelleri İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Tel : 0212 441 55 09 – 0216 518 00 30  Gsm : 0532 701 78 03Maurice Lacroix Saat Modelleri : Masterpiece, Pontos, Les Classiques, Eliros, Miros, Fiaba, Calypso.

İkinci el Maurice Lacroix saat kimler alır kimler satar akıla soru işaretleri gelebilir. Her gelir seviyesinden ve kültürden Maurice Lacroix saat sever hem de saat koleksiyoncusu ikinci el Maurice Lacroix alıp satmaktadır. Saat denilince ilk akla gelen ülkelerin başında İsviçre gelmektedir. İsviçre saat endüstrisi sektöre önce girmenin ve kaliteli saat üretmenin haklı gururu ile dünya pahalı saat sektörüne ürünler üretmektedir.  Genellikle ikinci el Maurice Lacroix kol saati alan yerler bu işi yapmaktadır. Maurice Lacroix markası da genç denilecek saat markalarından birisidir. 1961 yılında kurulmuştur.

Kısa süreli geçmişine rağmen hızlı bir yükseliş yaşayan Maurice Lacroix markası kendisine ait üretim yerlerinde en son teknoloji ile mekanik saatler üretmektedir. Müşterilerine kalite ve şıklığı bir arada sunan marka ürünlerini oluşturan malzemenin % 90’dan büyük bir kısmını el işçiliği ile üretmektedir. 2.el Maurice Lacroix kol saati alım satım işini yapanlar bir nevi Maurice Lacroix severlere yeni Maurice Lacroix saatler alanlar ile buluşturmaktadır. Maurice Lacroix kendisine çizmiş olduğu misyon çerçevesinde mekanik saatler üretmektedir. Bu tür saatlere genel olarak “Masterpiece” adı verilmektedir. Ürünlerinin tasarımının yanı sıra üretim aşamasında da el işçiliğinin olması Maurice Lacroix saatlerini rakiplerine karşı bir adım öne çıkarmaktadır.

Maurice Lacroix marka saatlerin üretim aşaması el işçiliği ile yapıldığından dolayı koleksiyoncuların tercih ettiği bir saatlerdir. Bu neden birinci el piyasasından fazla ikinci el piyasası oluşmuş vaziyettedir. “İkinci el Maurice Lacroix satmak istiyorum” diye gelenler olduğu gibi yeni bir saat alma düşüncesi ile de gelenler olmaktadır. Daha önce alarak sahip Maurice Lacroix saatlerini yenileriyle takas etmek isteyenler arasında zengini, fakiri, kadını, erkeği her türlü insan bulunmaktadır. “ikinci el Maurice Lacroix bayan kol saatimi neye satılır” diye gelen bayan koleksiyoncular bile vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git