İkinci El Audemars Piguet Saat Alım Satım

İkinci El & Sıfır Audemars Piguet Kol Saati Alım Satım Yapmakta Olan Firmamız Satmak İstediğiniz Tüm Sertifikalı ve Sertifikasız Orjinal Audemars Piguet Modellerini Değerinde ve Nakit Olarak Almaktadır. Satış İçin İletişime Geçebilir ve Teklif Alabilirsiniz.

Tel : 0212 441 55 09 – 0216 518 00 30  Gsm : 0532 701 78 03

Audemars Piguet Modelleri : Edward Piguet, Huitième, Jules Audemars, Millenary, Promesse, Royal Oak, Royal Oak Concept, Royal Oak Offshore, Tradition.


ikinci el audemars piguet kol saati alan yerler


İkinci El Audemars Piguet Saat Alan Yerler

İkinci el audemars piguet alan yerler de hem ikinci el hem de yeni ürünler bulabilirsiniz. Temelleri 1875 yılında İsviçre’de atılan 1882 yılında ise resmi olarak kurulan ünlü saat markasıdır. Marka ismini kurucuları olan Auguste Piguet’den almaktadır. Kaliteli ürün ve pazarlama stratejisi ile markayı kurdukları ilk zamandan itibaren müşteri odaklı çalışmalar yaparak marka değerini artırmışlardır.  İkinci el audemars piguet satmak istiyorum diye gelen insanların ekseriyeti elindeki saati değiştirmek ya da yeni saat almak için saatçilere gitmektedir.

Markayı belirleyip üretime başladıkları günden günümüze kadar pahalı ve kaliteli mal üretimi üzerinde çalışan marka kurucuları zamanla bu isteklerinde başarılı oldular. O yıllara İsviçre için saat endüstrisinin altın yıllarının yaşandığı yıllardır. Bu nedenle Audemars Piguet markasının yanı sıra birçok kişi ve firma saat üretim fabrikaları kurmuşlardır. Haliyle kaliteli ve müşterilerin tercih ettiği ürünleri üretenler ayakta kalmış diğerleri zamanla piyasadan silinip gitmiştir.  Marka saatlerinde komplike malzemeler kullanarak ürünlerine olan güveni ve değeri en üst seviyede tutmak için üretim aşamasını hep bu yönde sürdürmüştür. 1972 yılında hakim ortaklardaki değişimden sonra marka eski günlerine yeniden dönmüştür. Şuan ünlüler ve zengin kişiler tarafından tercih edilen saatler ile piyasadaki pahalı saat kervanında yer almaktadır.

Audemars Piguet marka saatlerin üretim aşaması ve pazarlama aşaması her bir adımı özenle takip edilmektedir. Piyasadaki pahalı saat algısına tam uyum sağlayan Audemars Piguet saatler özellikle alım gücü yüksek varlıklı kişileri hedef kitle olarak seçmiştir. Kalitenin yanı sıra pahalı ve sıra dışı saatler üreten Audemars Piguet müdavimleri tarafından ilgi ile takip edilmektedir. İkinci el piyasasının da bulunduğu Audemars Piguet saatleri ikinci elde hem alınıp hem de satılmaktadır. 2.el Audemars Piguet kol saati alım satım ile meşgul olanlar genel olarak markayı sevenlerden ve saat koleksiyoncularından oluşmaktadır.

Audemars Piguet saat alım satım yapan saatçilerde sahip olduğunuz Audemars Piguet saatlerinizi yenileriyle takas edebileceğiniz gibi yeni saatleri de inceleye bilirsiniz. Özellikle zenginler arasında çok revaçta olan, Audemars Piguet saatlerini kadını, erkeği her türlü insan alıp satmaktadır. “ikinci el Audemars Piguet sertifikalı kol saatimi nasıl satarım” diye gelen kullanıcıların yanı sıra bayan koleksiyoncular de vardır. İkinci el Audemars Piguet sertifikasız saat kimler alır kimler satar akıla soru işaretleri gelebilir. Pahalı saatler olduğu için daha çok gelir seviyesi belirgin oranda yüksek olanlar bu işi yapmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git