İkinci El Glashütte Original Saat Alım Satım

Glashütte Original & Tüm Lüks Saatlerinizi Değerinde ve Nakit Olarak Almaktayız. Değerlendirmek İstediğiniz Tüm Saatleriniz İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Tel : 0212 441 55 09 – 0216 518 00 30  Gsm : 0532 701 78 03Glashütte Original Saat Modelleri : Senator, Panomatic, Sixties, Sport Evolution, Seventies, Lady.

İkinci El Glashütte Original Kol Saati Alan Yerler

İkinci el Glashütte Original kol saati alım satım ile meşgul olanlar genel olarak markayı sevenler ve de saat koleksiyoncularından oluşmaktadır. Resmi olarak 1994 yılında kurulmuştur. Ama firmanın geçmişi 1950’lere kadar gitmektedir. Almanya’da kurulan Glashütte Original markası kısa geçmişine rağmen saat piyasasında kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Şık ve klasik havası olan saatlerin yanı sıra modern ve günümüz insanının seveceği tiplerde de saatler üreten Glashütte Original ürettiği saatlerin dayanıklı ve uzun süreli kullanılabilecek şekilde üretmektedir.
ikinci el Glashütte Original saat alan yerler de sıfır üründe yani yeni modellerde bulabilirsiniz. Glashütte Original marka saatlerin üretim aşamasındaki her bir adım özenle takip edilmektedir. Piyasadaki pahalı ve prestijli saat algısına tam uyum sağlayan Glashütte Original saatler yüksek alım gücüne sahip insanlar hedef kitle olarak seçilmiştir.  “İkinci el Glashütte Original sertifikasız saat satmak istiyorum” diye gelen insanların ekseriyeti elindeki saatin kıymetini bilen ve bilinçli saat kullanıcılarıdır. Kaliteli aynı zamanda dayanıklı ürünlerdir. Kullanılan malzemenin özel olarak seçildiği ve modellendiği Glashütte Original saatler özel üretim sürecinden geçerek son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Kaliteden ve şıklıktan ödün vermeden üretilen saatler haliyle pahalı saatlerdir. Glashütte Original müdavimleri tarafından yeni modelleri ilgi ile takip edilmektedir.

İkinci el piyasasının da bulunduğu Glashütte Original saatleri ikinci elde hem alınıp hem de satılmaktadır. Glashütte Original kol saati fiyatları ile meşgul olanlar genel olarak markayı sevenler ve de saat koleksiyoncularından oluşmaktadır. Glashütte Original satan mağazalarda sahip olduğunuz Glashütte Original saatlerinizi yenileriyle takas edebileceğiniz gibi yeni model saatleri de inceleye bilirsiniz. Özellikle zenginler arasında çok revaçta olan, Glashütte Original saatlerini kadın, erkek her türlü insan alıp kullanmakta nadir de olsa ikinci elde satmaktadır. “Sıfır Glashütte Original altın saatimi nasıl satarım” diye gelen kullanıcıların yanı sıra bayan koleksiyoncular de vardır. Lüks Glashütte Original platin saat kimler alır kullanmak isteyen yada koleksiyon yapan saat severler almaktadır.

Etiketler:

İkinci El Glashütte Original Saat Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. Ali unal dedi ki:

  2.el saatler bakiyorum

  1. Asır Saat dedi ki:

   Merhaba Ali Bey
   Saatler ile alakalı geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 2. Ömer dedi ki:

  İkinci el saat bakıyorum.elimde edox cronometer atomotic var takas düşünüyorum eta 7750 ile

  1. Asır Saat dedi ki:

   Merhaba Ömer Bey
   Saatiniz ile alakalı geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 3. Emre dedi ki:

  Merhaba,
  Elimde 2018 Glashütte Original Seventies Panorama Date bulunmakta mavi kadran, satmayı satmak yada rolex datejust jübilee mavi kadran ile takasta kullanmak isterim. Yardımcı olabilir misiniz?

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Merhaba Emre Bey
   Rolex saat takası ile alakalı email üzerinden geri dönüş yapılmıştır. İyi günler dilerim.

 4. Batuhan dedi ki:

  elimde glasshütte model bir saat var ama çok anlamıyorum fotoğraf vs ile bana yardımcı olur musunuz ?

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Merhaba Batuhan Bey
   Glasshütte saatiniz ile alakalı email üzerinden geri dönüş yapılmıştır. İyi günler dilerim.

 5. Ümit burunkaya dedi ki:

  Glashütte golf takvimi saatim var kaça satabilirim

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Merhaba Ümit Bey
   Glashütte saatiniz ile alakalı email üzerinden geri dönüş yapılmıştır. İyi günler dilerim.


Sayfa başına git