İkinci El Chopard Kol Saati Alan Yerler

Chopard & Tüm Lüks Marka Saatlerinizi Nakit Ödeme İle En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Bütün Saatler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Tel : 0212 441 55 09 – 0216 518 00 30  Gsm : 0532 701 78 03Chopard Saat Modelleri : Mille Miglia, Happy Sport, L.u.c, Imperiale, Happy Diamonds.

2.El Chopard Saat Alım Satım

Chopard deyince akla kaliteli ve dayanıklı saatler gelmektedir. Chopard marka yeni model saat satıp alan yerlerin yanı sıra İkinci el Chopard saat alan yerler de vardır. Chopard 1860 yılında İsviçre’de kurulmuştur. Kurucusu olan Louis-Ulysse Chopard markayı kurduğunda henüz 24 yaşında genç bir delikanlı idi. O günden günümüze kadar birçok yeniliği saat sektörüne kazandıran Chopard markası her zaman kaliteyi ön planda tutmuştur. 2.el Chopard kol saati alım satım işini yapan hatta bu işi bir hobi bir zevk ve yatırım amaçlı olarak yapan birçok insan vardır. Chopard özellikle koleksiyonerlere hitap eden koleksiyonlar tasarlayarak dünya genelinde aranan saatler üretmektedir.

Saatlerinde kullandığı malzemeler ve diğer unsurlar kalite ve değer bakımından çok değerlidirler. Bazen bir elmas bazen bir renkli taş ile bazen altın ile ürünleri eşsiz yapan Chopard bu sayede zengin ve elit kesimin aradığı ve tercih ettiği saatler üretmektedir. İkinci el Chopard pırlantalı saat kimler alır her tarafında olmak üzere ülkemizin her yerinde Chopard saatlerini ikinci el olarak alan kişi ve işyeri bulunmaktadır. Chopard marka bilinirliğini artırma adına sanatsal faaliyetlere özellikle sinemaya sektörüne ve festivallere yaptığı yatırımları ile ön plana çıkmıştır.

Bu çerçevede 1998 Cannes film festivalinin resmi sponsoru olarak markanın imajını artırıcı reklam çalışmaları yapmıştır. Chopard saat severleri yeni Chopard ’lar ile buluşturan bu kişiler kendileri de Chopard saat tutkunudur. “İkinci el Chopard altın saatimi satmak istiyorum” diyerek gelen çoğu kişi elindekini satmanın yanı sıra başka model saat alarak yeni bir Chopard sahibi olmaktadır. Ellerindeki Chopard ’larını yenileriyle takas etmek isteyenler sadece erkekler değildir. Bazen takas yapmak isteyen bayanlarda oluyorlar. Her cinsiyetten insanların ilgi duyduğu Chopard saatleri yüksek fiyatlarından dolayı varlıklı, belli gelir seviyesinin üstündeki insanlar tarafından kullanılmakta, alınıp satılmaktadır. Nadirde olsa “ikinci el Chopard bayan kol saatimi nasıl satarım” diye gelen insanlarında olması neticesinde ikinci el piyasası kendiliğinden oluşmaktadır sertifikalı ve sertifikasız saatler firmalar tarafından alınmaktadır.

 

Etiketler:

İkinci El Chopard Saat Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Enejan dedi ki:

  Merhaba bende Chopard bi saatim var original olup olmadığını nasıl öğrenebilirim

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Merhaba Enejan
   Chopard saatiniz ile alakalı email üzerinden geri dönüş yapılmıştır. İyi günler dilerim.


Sayfa başına git