İkinci El Corum Saat Alım Satım

Satmayı Düşündüğünüz Corum ve Tüm Lüks Marka Saatlerinizi Nakit Ödeme İle Değerlendirmekteyiz. Saatlerinizi Değerlendirmek İçin Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

Tel : 0212 441 55 09 – 0216 518 00 30  Gsm : 0532 701 78 03Corum Saat : Admiral’s Cup, Admiral’s Cup AC-One, Admiral’s Cup Challenger, Admiral’s Cup Competition 40, Admiral’s Cup Competition 48, Admiral’s Cup GMT 44, Admiral’s Cup Leap Second 48, Admiral’s Cup Legend 38, Admiral’s Cup Legend 42, Admiral’s Cup Seafender 50 Chrono LHS, Admiral’s Cup Seafender Centro, Admiral’s Cup Seafender Deep Hull, Admiral’s Cup Seafender Tides 48, Bubble, Classical Billionaire Tourbillon, Coin Watch, Golden Bridge, Miss Golden Bridge, Romvlvs, Tabogan, Ti-Bridge, Trapeze.

İkinci El Corum Kol Saati Alan Yerler

İkinci el corum saat alan yerler için corum saat markası yeni kurulan haliyle yeni bir saat firmasıdır. Kuruluşu 1955 yılında olmuştur. İsviçre’nin saat markalarından birisi olan corum yüksek kalitede pahalı saatler üretmek için çalışmaktadır. Bu isteğine de ulaşmıştır. İsviçre menşeli olan marka Hongkong merkezli bir şirkete satılmıştır. Markanın ürettiği saatlerde kullandığı takı ve süs eşyaları pahalı ve değerlidir. O nedenle markanın ürettiği saatlerin fiyatları oldukça yüksektir. Marka özellikle belirgin temalı saatler üreterek koleksiyonlar yapmaktadır. Nadirde olsa sıfır sertifikasız corum alanlar bu yani ikinci e alım satım işini yapmaktadır.

Hazırlanan bu koleksiyonlar özellikle elit insanlara yöneliktir ve sınırlı sayıda üründen meydana gelmektedir. En son dünya başbakanları serisi koleksiyonu çıkarılmıştır. Çok büyük beğeni alan koleksiyonda pahalı ve bir o kadarda güzel saatler bulunmaktadır. Corum marka saatlerin birinci el piyasası mevcuttur. “ikinci el corum bayan saatim nereye satılır” diye düşünen çok olmadığı için bayanlar corum marka saatlerini genellikle uzun süre kullanmaktadırlar. İkinci elde çok olmayan markadır. Alanların çoğunluğu corum markalı saatlerini uzun süre kullanmak ya da saklamak için almaktadır. O nedenle ikinci elde çok bulunmaya bilir.

2.el corum kol saati alım satım işini yaparak aslında corum marka saat sevenleri yeni corum marka saatler ile buluşturmaktadırlar. İkinci el corum marka saat alım satım işini yapanları tercih edenler “İkinci el corum kol saati alınan yer” diyerek gelmektedir.  Takas işlemi bu marka için çok uygulanan bir işlem olmamakla birlikte bazen ellerinde bulunan corum saatlerini yenileriyle takas edenlerde olmaktadır. Bu işi yani takas işini yapanlar arasında hem erkekler hem de bayanlar vardır. İkinci el corum saat kimler alır kimler satar diye akıla gelebilir. Bu marka elit ve üst seviye insanlara hitap eden bir marka olduğu için daha çok zenginler ve belirgin kişiler almaktadır.

Etiketler:

İkinci El Corum Saat Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. Kadir dedi ki:

  Merhaba corum marka saat kordon bulabilirm iyim

  1. Asır Saat dedi ki:

   Merhaba Kadir Bey
   Malesef sadece saat alım satım yapmaktayız. iyi günler dilerim.

 2. Sefa yıldırım dedi ki:

  Abi bende altin ferucci bi saat var alirmisin

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Merhaba Sefa Bey
   Malesef üst segment saatleri alıp satıyoruz. iyi günler dilerim.

 3. Gürbüz dedi ki:

  Bende mevcut kadir bey yardımcı ı olabilirim

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Merhaba Gürbüz Bey
   Corum saatiniz ile alakalı email üzerinden geri dönüş yapılmıştır. İyi günler dilerim.

 4. Yunus Emre dedi ki:

  Merhaba 2. El Raymond klasik deri kordonlu saat almak istiyorum ya da ona benzer ince klasik saat olabilir

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Merhaba Yunus Bey
   Malesef üst segment saatleri alıp satıyoruz. iyi günler dilerim.

 5. İsmet taşdemir dedi ki:

  Merhaba benimde çorum marka saatim var satmayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz

  1. Prestij Saat dedi ki:

   Merhaba İsmet Bey
   Corum saatiniz ile alakalı email üzerinden geri dönüş yapılmıştır. İyi günler dilerim.


Sayfa başına git