İkinci El Franck Muller Saat Alan Yerler

Franck Muller & Dünya Markası Lüks Saatlerinizi En İyi Fiyatlarla Nakit Olarak Almaktayız. Sizde Satmak İstediğiniz Saatler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Tel : 0212 441 55 09 – 0216 518 00 30  Gsm : 0532 701 78 03Franck Muller Modelleri : Casablanca, Cintrée Curvex, Color Dreams, Conquistador, Conquistador Cortez, Conquistador GPG, Crazy Hours, Double Mystery, Evolution, Long Island, Mariner, Master Banker, Master Square, Secret Hours, Vanguard, Vegas.

İkinci El Franck Muller Kol Saati Alım Satım

Franck Muller saat müdavimleri arasında daha çok zengin ve elit kişiler vardır. Bunların istediği ise kendilerinde bulunan saatten başkasında olmamasıdır. Bu nedenle nerede eşsiz ve tek ürün var onu alma ve ona sahip olmak istemektedirler. İkinci el alan ve satan kişiler bir nevi Franck Muller severleri yeni Franck Muller’lar ile buluşturmaktadırlar. “İkinci el Franck Muller saat alanlar” diyerek araştırma yapanlar nadir olmakla beraber bazen çıkmaktadır. Franck Muller genç bir firma olmasına rağmen marka bilinilirliği yüksek durumdadır.

Franck Muller 1992 yılında kurulmuştur. Köklü saat firmalarının 100 -200 yıllık firmaları düşününce Franck Muller ‘in 30 yıllık geçmişinin olması onun daha yeni bir marka olduğunu bizlere göstermektedir. Sertifikasız ve sertifikalı Franck Muller kol saati alım satım işini yapanlar genellikle saat işi ile uğraşan ve asıl işi saatçilik olan kurum ve kuruluşlardır. Az olmakla beraber bazen bu işi hobi ve uğraş olarak yapanlarda vardır. Franck Muller kurulduğu günden itibaren kaliteli, farklı ve lüks özelliklerini saatlerinde toplamak isteyen marka bu uğurda dünyada eşi benzeri olmayan saatler üretmektedir.

Gerek tasarımı gerekse kullanılan malzeme seçimi nedeniyle üretilen saatlerin eşi ve benzeri yoktur. Üretilen saatlerin çoğunda beyaz altın kaplaması kullanılan saatler o nedenle çok pahalıdır. İkinci el Franck Muller saat kimler alır her durumda alınıp satılan Franck Muller marka saatler için pazar bulmak zor değildir. Franck Muller denilince akıla kaliteli ve pahalı saatler modelleri gelmektedir. Franck Muller marka saat alan ve satan yerlerin çoğunluğu mücevher ve değerli ve kıymetli malzemeler satan yerlerdir.

Franck Muller markalı saatlerin pahalı olması nedeniyle haliyle ikinci el Franck Muller saat alan yerler de kendiliğinden oluşmuştur. Franck Muller sahibi olarak kadın erkek her kullanıcıdan insan vardır. Kadın, erkek her cinsiyetten insanların ilgi duyduğu Franck Muller marka saatler yüksek fiyatları nedeniyle varlıklı insanların sahip olacağı cinstendir. Nadirde olsa “ikinci el Franck Muller bayan kol saatimi nasıl satarım” diye gelen bayan Franck Muller kullanıcıları da mevcuttur.

Etiketler:

İkinci El Franck Muller Saat Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. Selim dedi ki:

  Frank muller long island full diamond

  1. Asır Saat dedi ki:

   Merhaba Selim Bey
   Franck müller saatiniz için geri dönüş sağlanmıştır. iyi günler dilerim.

 2. Samet dedi ki:

  Frank muller caneve casablanca

  1. Asır Saat dedi ki:

   Merhaba Samet Bey
   Franck Muller saatiniz için geri dönüş sağlanıştır. iyi günler dilerim.

 3. Emin dedi ki:

  Merhaba
  Frank Muller Yachting collection

  1. Asır Saat dedi ki:

   Merhaba Emin Bey
   Franck Muller saat’iniz ile alakalı e posta üzerinden geri dönüş yapılmıştır. iyi günler dilerim.


Sayfa başına git